Euramax / Premium Coated Aluminium Coil

En Kapsamlı Mimari Renk Bankası – EuramaxLab

Boyalı metal uzmanı Euramax’in geçen ay faaliyete geçirdiği EuramaxLab, sunduğu 10.000’in üzerinde renk seçeneği ve hızlı numune servisi ile mimarlar için malzeme/renk/numune seçimindeki sancılı süreci sonlandırıyor.

Boyalı metaldeki uzmanlığını metal işleme merkezleri ve sektör profesyonellerine en kolay yoldan ulaştırmayı hedefleyen Euramax, faaliyete geçirdiği EuramaxLab platformu sayesinde sunduğu mimari ürünleri tüm çatı ve cephe sistemlerine kolaylıkla entegre edebiliyor.

24 Saatte Numune Servisi

Euramax’ın Avrupa genelinde uyguladığı 24 saatte numune temini servisi, Türkiye’de de Merger Mimari ve Endüstriyel Metaller’in desteğiyle numunenin mümkün olan en kısa sürede karar vericinin masasında olmasını sağlıyor.

 

Cephe Performansını Karar Aşamasında Artırmak

Hollanda ve İngiltere’de bulunan üretim tesislerinde yılların deneyimiyle boyalı metal konusundaki uzmanlığı tartışmasız olan Euramax, karar vericiler için en geniş renk skalasını sunmasının yanı sıra, projeye özel doğru malzeme (metal alaşım), boya kalitesi (PVDF, HDPE vb), boya kalınlığı (3 layer x 25 mikron vb) gibi kritik konularda da proje için optimum ürünün seçilmesine katkıda bulunuyor.

Estetik – Fonksiyonellik – Performans – Sürdürülebilirlik

Doğru malzemeyi, doğal ışık altında mükemmel gösterecek renk tonu ve parlaklığı ile sunan Euramax, panel ve boyanın doğru seçiminin cephelerde performans ve ömrü artıracağını vurguluyor.

10.000 Renk ve Fazlası

Bugüne kadar tek çatı altında biraraya gelmiş en geniş cephe renk bankasına sahip olan EuramaxLab, Ayrıca boyalı metalin 26 farklı cephe ve 7 farklı çatı uygulaması için sunduğu çözümleri de tek bir yerde kullanıcılara sunuyor.

  

Copyright web tasarım | Çengelköy Web © 2018 MERGER ARCHITECTURAL & INDUSTRIAL METALS ™, All Rights Reserved.